Екологічний мітинг «За життя без сміття!»

Екологічний мітинг «За життя без сміття!»

28 березня в ліцеї ми провели екологічний мітинг «За життя без сміття!», при-свячений одній з найбільш акту¬альних тем сьогодення – проблемі сміття. На мітингу виступили представник ВУЖКГ, представник медичної служби та еколог, які говорили, про шкоду сміття для оточуючого середовища, здоров’я людини, про порушення екологічної рівноваги на планеті загалом. Учні-активісти привернули увагу до термінів розкладання окремих видів сміття.

На мітингу були підведені проміжні підсумки акції по збору відпрацьованих акумуляторних батарейок, які в закладі збираються вже протягом кількох років. Черговий контейнер зібраних батарейок було передано працівникам Ічнянського національного природного парку, які відправлять їх на утилізацію.

Учні підготували інсценуванні, яким намагалися показати, що більшість сміття, яке ми викидаємо у сміттєвий кошик може бути відправлено на повторну переробку.

Члени учнівського самоврядування підготували відео звернення, в якому закликали всіх учнів та місцевих жителів зробити посильний внесок кожного в порятунок міста від сміттєвої навали. «Будь сильним, донеси сміття до смітника!» і скажи «Сміттю ні!», бо « Ми за життя без сміття!» - закликали вони.

Підсумовуючи роботу, було складено спільний план дій щоб змінити свої звички щодо сміття та звучав заклик зробити особистий внесок кожного у порятунок нашого міста від сміттєвої навали.

  мітинг За життя без сміття   мітинг За життя без сміття  мітинг За життя без сміття

Члени гуртка народної творчості до екологічного мітингу підготували виставку «Старі речі – нове життя», де намагалися показати нове використання вживаних речей. На виставці представлені вироби з газетного та глянцевого паперу, пластику, текстилю. Вироби можуть бути використані як для декору, так і практичного використання.

Своєю виставкою учні хотіли показати шляхи зменшення кількості побутових відходів та наголосити на тому, що на виробництво кожної речі були затрачені певні ресурси і вони не використані в повному обсязі. Речі ніби промовляють «кожен предмет у світі, не хоче стати сміттям непотрібним, а хоче довго бути корисним».