Розклад дзвінків

1 урок 8.15 – 9.00
2 урок 9.10 – 9.55
3 урок 10.05 – 10.50
4 урок 11.00 – 11.45
Обідня перерва 11.45-12.30
5 урок 12.30 – 13.15
6 урок 13.25 – 14.10
7 урок 14.20 – 15.05
8 урок 15.15 – 16.00

Розклад дзвінків на п’ятницю

1 урок 8.15 – 9.00
2 урок 9.10 – 9.55
3 урок 10.05 – 10.50
4 урок 11.00 – 11.45
5 урок 11.55 – 12.40
6 урок 12.50 – 13.35

Розклад занять

НА ПЕРІОД З 07 ВЕРЕСНЯ 2020 р. ПО 15 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Група 20.32 ЛХБА 20.37 ТМСГВ
Дні тижня Урок Предмет Викладач каб. Предмет Викладач каб.
Понеділок 1 Алгебра і початки аналізу Жданович А.О. 16 Трактори Вербовський С.Г. 8
2 Фізика і астрономія Шевкопляс С.М. 5 Алгебра і початки аналізу Жданович А.О. 16
3 Основи енергозбереження Шевкопляс С.М. 5 Громадянська освіта Потапенко Н.В. 14
4 Основи галузевої економіки Жданович А.О. 16 Технічне креслення Шевкопляс С.М. 5
Обід Обід Обід Обід Обід Обід Обід
5 Історія України Потапенко Н.В. 14 ПДР Ігнатенко М.Г. 2
6 Хімія Ледень С.М. 4 С/г машини Іщенко М.Г. 7
7 Громадянська освіта Жданович А.О. 16 С/г машини Іщенко М.Г. 7
Вівторок 1 Основи електротехніки Шевкопляс С.М. 5 Трактори Вербовський С.Г. 8
2 Основи енергозбереження Шевкопляс С.М. 5 Хімія Ледень С.М. 4
3 Фізкультура Федірко С.О. - Фізика і астрономія Шевкопляс С.М. 5
4 Фізкультура Федірко С.О. - ПДР Ігнатенко М.Г. 2
Обід Обід Обід Обід Обід Обід Обід
5 Громадянська освіта Жданович А.О. 16 Електротехніка Шевкопляс С.М. 5
6 Мікробіологія Ледень С.М. 11 Інформатика і інформтех Жданович А.О. 3
7 ТЛР Бабич Л.М. 11 Фізкультура Федірко С.О. -
8 Інфлорматика і інформтехнолог Жданович А.О. 3 Фізкультура Федірко С.О. -
Середа 1 Геометрія Жданович А.О. 16 Географія Шевкопляс С.М. 5
2 Фізика і астрономія Шевкопляс С.М. 5 Українська мова Мотичка С.В. 15
3 Українська мова Мотичка С.В. 15 Геометрія Жданович А.О. 16
4 Охорона праці Колесніченко А.Л. 12 Історія України Потапенко Н.В. 14
Обід Обід Обід Обід Обід Обід Обід
5 Громадянська освіта Жданович А.О. 16 Громадянська освіта Потапенко Н.В. 14
6 Мікробіологія Ледень С.М. 11 Інформатика і інформт Жданович А.О. 3
7 Матеріалознавство Бабич Л.М. 11 Охорона праці Колесніченко А.Л. 12
Четвер 1 Основи галузевої економіки Жданович А.О. 16 Трактори Вербовський С.Г. 8
2 Основи електротехніки Шевкопляс С.М. 5 Основи галузевої ек Жданович А.О. 16
3 Фізика і астрономія Шевкопляс С.М. 5 Фізика і астрономія Шевкопляс С.М. 5
4 Українська література Мотичка С.В. 15 Фізкультура Федірко С.О. -
Обід Обід Обід Обід Обід Обід Обід
5 Англійська мова Черниш О.І. 6 Інформатика і інформт Жданович А.О. 3
6 ТЛР Бабич Л.М. 11 Англійська мова Черниш О.І. 6
7 Фізкультура Федірко С.О. - Українська література Мотичка С.В. 15
8 Фізкультура Федірко С.О. - Охорона праці Колесніченко А.Л. 12
Пятниця 1 Біологія і екологія Грудницька Н.І. 4 С/г машини Іщенко М.Г. 7
2 Біологія і екологія Грудницька Н.І. 4 Англійська мова Черниш О.І. 6
3 Англійська мова Черниш О.І. 6 Біологія і екологія Грудницька Н.І. 4
4 Громадянська освіта Жданович А.О. 16 Біологія і екологія Грудницька Н.І. 4
5 Українська література Мотичка С.В. 15 Хімія Ледень С.М. 4
6 Інфлорматика і інформтехнолог Жданович А.О. 3 Українська література Мотичка С.В. 15
Обід Обід Обід Обід Обід Обід Обід