Тракторист-машиніст с/г виробництва

Професія «Тракторист- машиніст с/г виробництва» – складна комплексна професія. Вона по праву називається професіє широкого профілю. Володіючи такою професією необхідно досконало знати конструкцію трактора, с/г агрегатів, їх вузлів, кваліфіковано та своєчасно виконувати регулювальні роботи і технічне обслуговування, виявляти та усувати несправності в процесі експлуатації. Організовувати ефективне використання с/г техніки.

Тракторист-машиніст самостійно виконує роботи на самохідних с/г машинах відповідно до вимог агротехніки та агротехнології.

Ринок праці
Професія тракторист-машиніст – найпоширеніша, провідна професія серед сільських жителів. Великою перевагою цієї професії є те, що, оволодівши нею, людина може знайти роботу як в державному, так в приватному секторі виробництва, або зайнятись індивідуальною трудовою діяльністю.

Освітня підготовка
Отримати професію ви можете в Ічнянському професійному аграрному ліцеї на базі базової загальної середньої освіти.

Тракторист-машиніст  с/г виробництва   Тракторист-машиніст  с/г виробництва

Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Широка механізація сільськогосподарського виробництва привела до великої насиченості господарств технікою. На сьогодні в Україні, коли в державній, колективній і індивідуальній власності перебуває велика кількість сільськогосподарської техніки вітчизняного та іноземного виробництва, ефективність її використання значною мірою залежить від рівня кваліфікації осіб, які експлуатують цю техніку.

Характер роботи:
Надання послуг з ремонту с/г техніки та устаткування. Тому кваліфіковані працівники повинні досконало знати конструкцію машини, її вузлів, своєчасно виконувати регулювальні роботи і технічне обслуговування, вміло виявляти та усувати несправності в процесі експлуатації. Ця професія машино – ручної праці. Для належного виконання робіт слюсар з ремонту с/г устаткування повинен знати конструктивні особливості тракторів, автомобілів і сільськогосподарських машин, технологічний процес їхнього розбирання та ремонту.

Ринок праці
Проблем з працевлаштуванням немає. Слюсар працює на ремонтних підприємствах, спеціалізованих заводах, різного роду сільськогосподарських підприємствах.

Освітні вимоги Оволодіти професією слюсаря з ремонту с/г машин та устаткування можна в Ічнянському професійному аграрному ліцеї на базі 9 класів, навчаючись протягом трьох років в інтеграції з професією тракториста-машиніста с/г виробництва та водія автотранспортних

Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Водій автотранспортних засобів категорії «С»

(Опубліковано : 28 Січня 2020 р.)

Завантажити

Історично водії існували з моменту появи першого транспортного засобу. Кожна транспортна новинка викликала здивування і навіть острах зі сторони мирних жителів, які віддавали перевагу її керування і особисту безпеку в руки досвідченого водія, котрий добре знав правила переміщення… Разом з тим професія водія досить актуальна в сфері доставки вантажів на різні дистанції. Цікавий факт - Тільки за 1км шляху водій виконує 40-50 операцій

Характер роботи:
Багато треба знати і вміти, щоб керувати авто. Водій повинен знати правила дорожнього руху, основи керування і безпека руху, будову і технічні особливості автомобілів, ознаки, причини і наслідки можливих неполадок і порядок їх усунення. В обов’язки водія входить і відповідальність за доручений вантаж. Досвідчений водій здатен в найкоротший час оцінити ситуацію руху на дорозі, визначитися з найкоротшим маршрутом, запобігти досадній втраті часу в міських заторах в часи пік. Обов’язковим для водія є вміння передбачити всі можливі перешкоди, прорахувати хід розвитку ситуації, передчасно і, в випадку небезпеки, запобігти зіткненню з іншим транспортним засобом.

Ринок праці
Професія водія є однією з найпоширеніших в країні. Соціальний працівник, який керує вантажним автомобілем, був, і до цього часу залишається затребуваним. Водій є практично в кожній організації. Залежно від специфіки посади, водії виконують різні функції: водії-експедитори, водії-кур'єри, водії-охоронці, таксисти, перевізники і багато що інше. Водії затребувані в кожній комерційній компанії.

Освітня підготовка
Професія водія вимагає наявність прав водіїв певної категорії. Щоб отримати права, потрібно пройти навчання і скласти іспит в ДАІ. Навчання ви можете пройти в Ічнянському професійному аграрному ліцеї, освоюючи професію машиніста крана автомобільного чи тракториста-машиніста с/г виробництва.

Водій автотранспортних засобів категорії «С»  Водій автотранспортних засобів категорії «С»