Машиніст крана автомобільного

Машиніст крана автомобільного – це людина складної і в той же час цікавої та багатогранної професії. Машиніст крана автомобільного має добре знати будову, принцип роботи, технічні характеристики крана. Має володіти знаннями про основи технологічного процесу монтажу устаткування, складання виробів, конструкцій, складання і розбирання елементів будівель і споруд, визначає маси вантажу за зовнішнім виглядом.

Ринок праці
Автомобільний кран забезпечує сучасне будівництво, а тому професія машиніста крана автомобільного є затребуваною на сучасному ринку праці. З професії машиніст крану автомобільного можлива організація підприємницької діяльності.

Вимоги до індивідуально-психологічних особливостей
• Хороша фізична підготовка і витривалість;
• хороший окомір та слух;
• реакція на рухомі об'єкти;
• висока здібність до концентрації уваги та володіння увагою;
• просторова уява;
• самовладання;
• дисциплінованість;
• відповідальність
Отримати професію машиніста крана автомобільного можна в Ічнянському професійному аграрному ліцеї на базі повної загальної середньої освіти

Машиніст крана автомобільного  Машиніст крана автомобільного

Слюсар з ремонту автомобілів

На сьогоднішній день велика кількість автолюбителів буквально заполонили вулиці нашої країни. Щоб величезний автопарк постійно міг знаходитися в справному стані, необхідна спеціальна служба по діагностиці неполадок і ремонту автомобілів. Працівниками цієї служби є автослюсарі.

Характер роботи:
В обов’язки автослюсаря входить, перш за все, виявлення неполадок в автомобілі, загальна оцінка стану машини, а також наступний ремонт, регулювання і налагодження механізмів автомобіля. Слюсар проводить заміну запасних частин в разі їх поломки, при цьому він несе відповідальність за їх правильне монтування

Ринок праці
• автобусні парки;
• таксомоторні парки;
• автотранспортні підприємства;
• транспортні цехи;
• автосервіси;
• автомобільний спорт;
• станції технічного обслуговування й інструментального контролю автомобілів;
• майстерні по заміні, балансуванню і ремонту коліс;
• автомобільні підрозділи.
Збройних сил і міліції.

Освітня підготовка Підготовка за спеціальністю слюсаря з ремонту автомобілів здійснюється на базі Ічнянського професійного аграрного ліцею.

Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Водій автотранспортних засобів категорії «С»

Історично водії існували з моменту появи першого транспортного засобу. Кожна транспортна новинка викликала здивування і навіть острах зі сторони мирних жителів, які віддавали перевагу її керування і особисту безпеку в руки досвідченого водія, котрий добре знав правила переміщення… Разом з тим професія водія досить актуальна в сфері доставки вантажів на різні дистанції. Цікавий факт - Тільки за 1км шляху водій виконує 40-50 операцій

Характер роботи:
Багато треба знати і вміти, щоб керувати авто. Водій повинен знати правила дорожнього руху, основи керування і безпека руху, будову і технічні особливості автомобілів, ознаки, причини і наслідки можливих неполадок і порядок їх усунення. В обов’язки водія входить і відповідальність за доручений вантаж. Досвідчений водій здатен в найкоротший час оцінити ситуацію руху на дорозі, визначитися з найкоротшим маршрутом, запобігти досадній втраті часу в міських заторах в часи пік. Обов’язковим для водія є вміння передбачити всі можливі перешкоди, прорахувати хід розвитку ситуації, передчасно і, в випадку небезпеки, запобігти зіткненню з іншим транспортним засобом.

Ринок праці
Професія водія є однією з найпоширеніших в країні. Соціальний працівник, який керує вантажним автомобілем, був, і до цього часу залишається затребуваним. Водій є практично в кожній організації. Залежно від специфіки посади, водії виконують різні функції: водії-експедитори, водії-кур'єри, водії-охоронці, таксисти, перевізники і багато що інше. Водії затребувані в кожній комерційній компанії.

Освітня підготовка
Професія водія вимагає наявність прав водіїв певної категорії. Щоб отримати права, потрібно пройти навчання і скласти іспит в ДАІ. Навчання ви можете пройти в Ічнянському професійному аграрному ліцеї, освоюючи професію машиніста крана автомобільного чи тракториста-машиніста с/г виробництва.

Водій автотранспортних засобів категорії «С»  Водій автотранспортних засобів категорії «С»