Методична робота ліцею

Методична тема педагогічного колективу "Реалізація компентентнісного підходу в умовах інформаційно-освітного простору закладу"


З досвіду роботи класного керівника Шевкопляс Світлани Миколаївни

Завантажити

(Викладено : 15 Січня 2020 р.)

Методична комісія з професійної підготовки

Голова МК: Богатир Леся Сергіївна

Іноваційнні підходи до навчання в процесі підготовки робітничих кадрів як ефективний засіб розвитку ключьових компетенцій учнів

Методична комісія створена з метою надання методичної допомоги викладачам і майстрам виробничого навчання у викладанні предметів професійно-теоретичної підготовкі та засвоєння учнями високого рівня знань і набуття ними високих професійних навичок.


Методична комісія  загальноосвітніх дисциплін

Голова МК: Шевкопляс Світлана Миколаївна

Вибір оптимальних форм і методів навчання через підвищення професійної майстерності, розвиток інформаційної культури педагогів та учнів.

 

Методична комісія  класних керівників

Голова МК: Жданович Алла Олександрівна
Соціалізація особистості на засадах створення сприятливого освітнього середовища в умовах компентентнісного підходу.

Основною метою і завданням МК класних керівників є представлення дослідницького матеріалу з використання нестандартних форм у вихованні учнів, у якому узагальнюється передовий досвід класного керівника, майстра виробничого навчання та вихователя гуртожитку у ліцеї. Пропонувати нову концепцію діяльності класного керівника-вихователя, визначити зміст, напрямки, форми і методи роботи щодо згуртування учнівського колективу, взаємодії з батьками.

    При МК створені дві  творчі групи: 
  •  з проблеми «Виховання здорового способу життя за методикою «Діалог».
  •  Новопризначених класних керівників.