Майстри виробничого навчання


 Бабич Людмила

Бабич Людмила Миколаївна

У 1979 році закінчила Великозагорський радгосп-технікум “Бджільництво”, у 2002 році пройшла навчання і стажування у ВАТ «Ічнянський завод сухого молока і масла» за професією «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу». В ліцеї працює з 2004 року.

Має кваліфікацію «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу 5 розряду».

 
 
 Вербовський Сергій Григорович 

Вербовський Сергій Григорович

 

У 1996 році закінчив Ніжинський агротехнічний колледж за спеціальністю “Механізація сільського господарства”. У 2002 році пройшов навчання у Бахмацький зразковій автошколі ТСОУ по програмі підготовки інструкторів з навчання практичній їзді на автомобілях.  В ліцеї працює з 1998 року.

Має кваліфікації: «Викладач автосправи», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А», «В», «С»,«Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С», «D», «Е».

 
 
 Іщенко Михайло Григорович

Іщенко Михайло Григорович

У 1990 році закінчив Ніжинський технікум механізації сільського господарства  за спеціальністю “Механізація сільського господарства”. Там же пройшов підготовку по програмі підготовки інструкторів з навчання практичній їзді на автомобілях. В ліцеї працює з 2000 року.

Має кваліфікації: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А», «В», «С»,     «Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С», «D», «Е»,        «Машиніст крана автомобільного»

 
 
 Мілютенко

Мілютенко Олександра Іванівна

У 1980 році закінчила Майнівський радгосп-технікум за спеціальністю  “Зоотехнія”. В ліцеї працює з 1992 року.

Має кваліфікацію  «Зоотехнік», «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу 3 розряду». Стельмах Леся Сергіївна

Богатир Леся Сергіївна

 У 2007 році закінчила ДПТНЗ «Ічнянський професійний аграрний ліцей» за професією «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу». Закінчила Технолого-економічний коледж Білоцерківського державного аграрного університету за спеціальністю «Технолог молочних виробів» В ліцеї працює з 2007 року.

Має кваліфікацію  «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу 5 розряду».

 
 
 Макзаков Михайло Володимирович

Максаков Михайло Володимирович

У 1992 році закінчив Харківський інститут механізації та електрофікації сільського господарства  за спеціальністю “Механізація сільського господарства”.  В ліцеї працює з 2018 року.

Має кваліфікації: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А», «В», «С», Водій автотранспортних засобів категорії «А», «В», «С», Слюсар з ремонту с-г машин та устаткування 4 розряду