Новини Ічнянського професійного аграрного ліцею

Новини 2022 року

 
 
 

Вручення дипломів випускникам 2022 року

 


 
 

Віртуальна віставка http://ipal.cn.ua/pages/lib-1

 
 
 

День вишиванки

Традиційно, щороку, у третій четвер травня, українці відзначають День вишиванки. У 2022 році він припадає на 19 травня.

Навчально-методичний центр профтехосвіти у Чернігівській області та Обласна рада учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернігівщини організували патріотичний онлайн-челендж #ВИШИВАНА_ПРОФОСВІТА, присвячений Дню вишиванки. Працівники та учнів ліцею долучилися до патріотичного онлайн-челенджу.

Не зважаючи на нелегкий для нашої країни час, ми єдині та найкращі!

 


 
   
 
 

«Уникнення ураження вибухонебезпечними предметами»

Після відступу окупаційних військ, зросла загроза ураження цивільного населення від мін та вибухонебезпечних залишків війни

Вибухонебезпечними предметами в наші дні можна вважати будь-яку речовину або предмет, які здатні вибухати й завдавати чимало біди тим, хто не вміє з ними поводитись. Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. До них належать: артилерійські снаряди; реактивні та інженерні міни; авіабомби; детонатори; ручні гранати; набої різних видів. Усі вони містять вибухові речовини й можуть вибухнути від незначного удару, струсу, переміщення, нагрівання їх в полум’ї.

Коли ми знаходимось на вулиці, в громадському транспорті чи приміщенні, ми повинні бути вкрай обережними з предметами, які на перший погляд здаватимуться звичними. Наприклад: сумка або пакет, що лежать поодиноко; звичайна ручка, начебто кимось забута; дитячий м’яч, який так й просить, щоб його підкинули; просто блискучі, яскраві предмети, які так і хочеться взяти в руки і розглянути зблизька – саме на це і розраховує зловмисник!

Начальником відділу ювенальної превенції УПД Головного управління Національної поліції в Чернігівській області майором поліції Оксаною Огненко та заступником начальника відділу вибухо-технічної служби ГУНП в Чернігівській області майором поліції Олександром Аношком підготовлено відеоматеріали щодо уникнення ураження вибухонебезпечними предметами.

 
 
 

До Дня матері

Віртуальну виставку до Дня матері підготувала бібліотекар Кримська Л.П.

Мама, мамочка, матуся… Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові. У другу неділю травня, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.

У 2022 році це свято набуває іще більшої значимості, бо саме мати прищеплює любов до рідної землі, мати – берегиня роду. В той час, коли російські окупанти несуть Україні смерть, розруху та сльози, матері України своїми молитвами, щоденною турботою, всім своїм серцем і душею прагнуть захистити нашу землю, своїх синів та дочок. Побажаємо нашим матерям міцного здоров’я, терпіння, мирного неба над головою!

Більше робіт бібліотки Ви можете побачити за посиланням - http://ipal.cn.ua/pages/lib-1 .  


 
 

Допомогти нашим Збройним Силам перемогти ворога намагається кожен свідомий українець

Педагоги Ічнянського професійного аграрного ліцею організували в закладі хаб з плетіння маскувальних сіток. До роботи можуть долучитися всі небайдужі. У вільний час, приходять плести сітки не лише працівники ліцею, а й учні, які приводять з собою друзів, братиків та сестричок. Також допомогти приходять випускники ліцею попередніх років, що особливо приємно, і просто бажаючі долучитися до такої корисної справи.

В свою чергу воїни з передової передають слова подяки кожному, хто доклав зусиль, вклав краплинку душі та великий оберемок любові і тепла до наближення нашої перемоги.

Все буде Україна! Наближаємо нашу перемогу!

 


 
 

Учні ходять до професійного ліцею, але не вчитись, а плести маскувальні сітки

Після звільнення Ічнянщини від російських окупантів в місті відновлюється звичне життя. Повертаються до навчання і учні нашого ліцею. На сьогодні учні опрацьовують теоретичний матеріал з використанням дистанційних технологій. Проте, учні ходять до ліцею, але не вчитись, а плести маскувальні сітки для військових. Досвід такої роботи у колективі набутий ще у попередні роки, коли виготовлялися маскувальні сітки для зони АТО та ООС. Тепер, виготовляючи маскувальні сітки, ми допомагаємо ЗСУ та долучаємося до наближення Перемоги, адже ми всі прагнемо миру, свободи, безпеки та справедливості.

Перемога буде за нами!

 


 
 

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності.

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Це основоположна подія для українського державотворення.

Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове і важливе. В українській мові «соборність» означає всеєдність, цілісність, неподільність. Тож нехай цей урочистий день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага нашої країни та добробуту наших людей.

З нагоди Дня Соборності в ліцеї було проведено ряд виховних та інформаційно-просвітницьких заходів. Оформлено інформаційну галерею «Соборність – це єдність», викладачем суспільних дисциплін Потапенко Ніною Вікторівною проведено учнівську конференцію «Велика злука – великі сподівання», класним керівником Грудницькою Наталією Іванівною виховну годину «Незалежна і єдина будь навіки, Україно», а вихователем гуртожитку урок Соборності “Єдина духом Україна”

 


 
 

«З Новим 2022 роком»