Оператор з ветеринарного оброблення тварин

(Опубліковано : 28 Січня 2020 р.)

Завантажити

Професія «Оператор з ветеринарного оброблення тварин » – Його пацієнти не можуть на свій розсуд змінити лікаря або поскаржитися керівнику клініки. Їх права не захищені законом і клятвою Гіппократа. Дотримання норм етики і любові до тварин – ось основні якості оператора з ветеринарного оброблення тварин. Особливості роботи оператора з ветеринарного оброблення тварин полягають в тому, що він постійно перебуває в контакті з різними тваринами.

Характер роботи:
Проводить масові профілактично- лікувальні оброблення тварин та птиці, заходи по запобіганню захворювань та падежу тварин, надає допомогу ветеринарним спеціалістам в лікуванні тварин, при рододопомозі, обробці ран, проводить кастрацію тварин.

Ринок праці
На сайтах про роботу вакансій для операторів з ветеринарного оброблення тварин немає – не масова це професія. І не підійде вона тим, хто оцінює престижність роботи розміром заплати. С/г підприємства, ветеринарні клініки, станції, лабораторії, що займаються вивченням рідкісних хвороб, епідеміологічною обстановкою, розробкою вакцин – ось де потрібен такий фахівець.

Освітня підготовка
Отримати професію оператора з ветеринарного оброблення тварин ви можете в Ічнянському професійному аграрному ліцеї на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу

(Опубліковано : 28 Січня 2020 р.)

Завантажити

Професія лаборанта хіміко-бактеріологічного аналізу є актуальною у сучасному суспільстві. Не має жодної галузі промисловості і сільського господарства де б не були потрібними такі спеціалісти... Можливості знайти роботу досить широкі. Професія лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу є унікальною для багатьох регіонів, де випускники даної професії користуються неабияким попитом на ринку праці.

Характер роботи:
Лаборант робить лабораторні аналізи різних речовин та встановлює відповідність їх вимогам, встановленим державними документами. Значна частини роботи лаборанта пов’язана з такими аналізами, результати яких дають можливість запобігти небезпеці для здоров’я людей. При проведенні аналізів лаборант використовує різні реактиви та лабораторне обладнання. Аналізи бувають різної складності. Постійно удосконалюються існуючі методи аналізу та розробляються нові.

Ринок праці
Лаборанти потрібні в різних лабораторіях: наукових, служби охорони здоров’я, установах охорони оточуючого середовища, на промислових підприємствах.

Освітні вимоги
Отримати професію лаборанта хіміко-бактеріологічного аналізу ви можете в Ічнянському професійному аграрному ліцеї на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу