Увага, коронавірус!

Будьте підготовленими і проінформованими

Спалахи респіраторних захворювань виникають, коли серед людей з'являється новий штам вірусу, що і відбулося із SARS-CoV-2, який вперше було ідентифіковано у Китаї у січні 2020 року. Оскільки це новий вірус, у населення практично немає імунітету до нього. Це сприяє швидкому поширенню вірусу від людини до людини по всьому світу. Можуть пройти місяці, перш ніж буде розроблена ефективна вакцина.

Навчальні заклади – це місця де учні та студенти контактують між собою. Існує багато можливостей для поширення респіраторних захворювань, зокрема коронавірусної інфекції COVID-19, тому навчальні заклади пішли на карантин першими.

Що можна зробити особисто:

Залишайтеся вдома під час карантину, зменшіть контакти зі сторонніми особами, не відвідуйте місця значного скупчення людей.

Якщо ви захворіли, обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря.

Дотримуйтеся ся правил респіраторної гігієни – прикривайте рот під час кашлю чи чхання зігнутим ліктем, або краще одноразовою серветкою, відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом.

Уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель.

Вдома проводьте наскрізне провітрювання приміщень та вологе прибирань із використанням дезінфекційних засобів. Очищуйте і дезінфікуйте поверхні, до яких часто доторкуються, наприклад, дверні ручки.

Проводити регулярну обробку рук спиртовмісним засобом та/або мити їх з милом.

Будьте в курсі епідемічної ситуації із захворюваності.

Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация Иллюстрация