Адміністративний персонал


  direktor

Директор

Набієв Гусейн Аллахвердійович

У 1987 році закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю „Автоматизація сільськогосподарського виробництва”. Працював в закладі викладачем («Фізика», спецпредмети). На посаді директора з 2000 року. Контракт з Міністерством освіти і науки України про займану посаду продовжений до 2022 року.

« - Порядок в роботі підлеглих потрібно організовувати  починаючи з себе»

 
 
 
  Kolesnichenko

 Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Колесніченко Анатолій Леонідович

У 2002 році закінчив Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю «Менеджмент організацій». На даний час навчається на п’ятому курсі Ніжинського державного університету ім.М.Гоголя по спеціальності „Математика.Економіка”. На займаній посаді з 2005 року.

« - Що б не відбувалося навколо, ми повинні добре робити свою роботу.» 

 
 
   

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Ледень Світлана Михайлівна

У 1990 році закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю „хімія та біологія”. В ліцеї працює з 1991 року. 

 « - Тільки постійно піднімаючи рівень виробничого навчання можливо готувати висококласних сучасних спеціалістів, справжніх майстрів своєї справи.» 

 
 
   

Головний бухгалтер

Крамаренко Світлана Анатоліївна

Закінчила Херсонський індустріальний інститут за  спеціальністю "бухгалтерський облік, контроль і аналіз бухгалтерських рішень". Працює в закладі з 2010 року.

« - Приємно працювати тоді, коли сальдо з плюсом.»